Koliba Klin

www.kolibaklin.sk

PIZZERIA KOLIBA

PIZZERIA KOLIBA sa nachádza v obci Klin v blízkom okolí okresného mesta Námestovo.

Koliba Vám ponúkne príjemné posedenie v štýle tradičnej drevenej architektúry. Vnútorná časť je rozdelená na dve miestnosti  - fajčiarsku a nefajčiarsku. Miestnosti sú vybavené vzduchotechnikou.

Jedáleň s kapacitou 60 ľudí,na prízemí je zariadená v ľudovo štýle, nachádza sa tam krb, televízor. Konajú sa tu folklórne posedenia v sprievode rôznych známych ľudových hudobníkov a skupín ako napríklad, Rosutec, Hanuliakovci, Babiakovci, František Mucha, Martin Čerňanský a iní. Tiež tanečné zábavy. Pri všetkých podujatiach je veľmi dobrá atmosféra v kruhu zábavných ľudí.

Koliba nie je len centrom kultúrneho diania, ale aj tým gurmánskym. Pripravujú sa tu rôzne druhy jedál. Medzi tie tradičné patria pečené kolená a pečené rebrá, ktoré sú ponúkané za prijateľné ceny. Aj vychutnávači pizze tu nájdu niečo na svoj jazyk. V ponuke máme niekoľko druhov tejto talianskej pochúťky s voliteľnými ingredienciami. Vyprážaný syr, rezeň alebo rybie prsty sú ďalším prvkom nášho jedálneho lístky. Ponuka jedál je obohatená o ponuku nápojov. Od minerálky cez pivo až po alkoholické nápoje.

 

Na poschodí je miestnosť zariadená v poľovníckom štýle. Je to fajčiarska miestnosť, v ktorej si nájde miesto predovšetkým mladšia generácia. Možnosť sledovania TV.

V tejto miestnosti je možné usporiadať rodinné oslavy, ako krstiny, stretnutia, oslavy narodením, kary, s kapacitou 50 osôb.

 

Koliba ponúka posedenie na letnej terase. Kapacita miest je tam pre 30 ľudí. Nezabúdame anina tých najmenších pre ktorých je na dvore detské ihrisko, hojdačky, pieskovisko.

Možnosťgrilovaniav letných mesiacoch.

 

V budoveje zriadenápredajňa bytových doplnkova kozmetický salón. Do týchto predajní je vchod z boku budovy.